Informacje

RSS
Informacje 2014-10-22

Spółki portowe: S3 ważniejsza niż S6

Przedstawiciele spółek portowych zaapelowali do władz lokalnych i państwowych o wpisanie budowy północnego odcinak drogi S3 na listę priorytetową Kontraktu Terytorialnego dla województwa zachodniopomorskiego.

»
Informacje 2014-10-21

Są bezrobotni, ale nie ma pracowników - debata PIG o rynku pracy

Bez pracy czy bez chęci do pracy? – pod takim hasłem odbyła się we wtorek organizowana przez Północnej Izby Gospodarczej debata, poświecona problemom lokalnego rynku pracy.

»
Informacje 2014-10-21

Elewator Ewa do wydzierżawienia

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ogłosił przetarg na dzierżawę budynku w szczecińskim porcie.

»
Informacje 2014-10-21

Business Link w Szczecinie: biurko, wiedza i kontakty

Miejsca do pracy, sale konferencyjne, obsługę biurową, ale przede wszystkim wsparcie w rozwoju i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych – to wszystko oferuje młodym przedsiębiorcom Business Link, który rozpoczął swoją działalność w biurowcu Lastadia Office.

»
Informacje 2014-10-20

Start! Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w RCIiTT przyjął pod swoje skrzydła młodych przedsiębiorców

Siedem młodych firm znalazło dla siebie miejsce w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT. O tym, kto i na jakie wsparcie może liczyć opowiada Rafał Ślusarczyk, kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. 

»
Informacje 2014-10-17

Know-how: najciekawsze szkolenia i konferencje

Eko-marketing, zarządzanie czasem oraz podatki w Polsce i w Niemczech - w tym tygodniu polecamy szkolenia dla przedsiębiorców.

»
Informacje 2014-10-16

Porty morskie w nowej unijnej perspektywie

Rola międzynarodowych korytarzy transportowych, wejście w życie dyrektywy siarkowej, nowe rozdanie unijnych pieniędzy - m.in. o tych zagadnieniach rozmawiali uczestnicy konferencji zorganizowanej 16 października w Szczecinie.

»
Informacje 2014-10-16

Unizeto Technologies odpiera zarzuty Gazety Polskiej

Szczecińska spółka zajmująca się m.in. informatyzacją polskich instytucji rządowych odrzuca sugestie dotyczące działalności na rzecz rosyjskich interesów.

»
Informacje 2014-10-16

Dwie kolejne firmy w koszalińskiej podstrefie

Clown Polska i MM Timber Windows w ciągu dwóch lat rozpoczną działalność w Podstrefie „Koszalin” Słupskiej SSE i łącznie zatrudnią około 40 osób.

»
Informacje 2014-10-15

Wszystko o unijnej kasie w jednym miejscu

Nowedotacjeunijne.eu - pierwszy w Polsce portal, który porządkuje wiedzę o dotacjach z UE na lata 2014-2020 uruchomiła szczecińska firma Najda Consulting.

»
Wszystkich rekordów: 1490
Partnerzy: świat Biznesu

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

AB Press

Warzymice 176/8, 72-005 Przecław 2014 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone